Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Тип на врска: Било која - d4721wejce | Скопје | Македонија


Слика наскоро...

d4721wejce Лав
Македонија, None, Скопје

Јас сум женско, 43
барам машко години од 33 до 38

d4721wejce

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1975-08-11 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Моја фраза за поздрав: Hi Im from Macedonia and looking for nice and handsome person 
Изглед
Мојата висина: 1.68 m.
Мојата тежина: 64 kg
Мојата коса: Руса
Моите очи: Зелени
Моето тело: Со екстра килце
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со родители
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Економија
 
Зборувам: Руски
Англиски
Српски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
 
Мојот омилен спорт: Скијање
Сноубординг
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушам кога пијам
Пијалоци: Вода
 
Мојата храна: Брза храна
 
Омилена музика: Поп
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/d4721wejce
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates