Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Тип на врска: Било која - g8ohc8aciz | Гостивар | Македонија


Слика наскоро...

g8ohc8aciz Рак
Македонија, Gostivar, Гостивар

Јас сум женско, 39
барам машко години од 20 до 40

g8ohc8aciz

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1979-07-04 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: Gostivar
Мојот град: Гостивар
Моја фраза за поздрав: Jas sum 
Изглед
Мојата висина: 1.78 m.
Мојата тежина: 86 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Црни
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Мачки
 
Друштво
Мојата работа: Раководител
Мојот приход: Друго
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Инженерство
 
Зборувам: Српски
Германски
Турски
 
Животен стил
Политички гледишта: Либерал
Моето хоби: Патување / Разгледување
 
Мојот омилен спорт: Мотоциклизам
 
Религија: Атеист
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Не е важно
 
Мојата храна: Здрава храна
 
Омилена музика: Класика
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g8ohc8aciz
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates