Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Тип на врска: Било која - g4o4c8avu7 | Битола |


Слика наскоро...

g4o4c8avu7 Бик
 , Bitola, Битола

Јас сум машко, 31
барам женско години од 20 до 45

g4o4c8avu7

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1988-05-07 
Тип на врска: Било која
Мојата држава:  
Регион: Bitola
Мојот град: Битола
Моја фраза за поздрав: hello 
Изглед
Мојата висина: 1.80 m.
Мојата тежина: 88 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Кафени
Моето тело: Средно
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Журка секоја вечер
 
Мои омилени миленичиња: Други
 
Друштво
Мојата работа: Доктор
Моето образование: Факултет
Пост дипломски
 
Мојата специјалност: Медицина / Фармација
 
Зборувам: Англиски
 
Животен стил
Моето хоби: Кафе и муабет
 
Мојот омилен спорт: Друго
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушач
Пијалоци: Чај
 
Мојата храна: Здрава храна
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g4o4c8avu7
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates