Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Долга врска или брак - fc3fc8ayn9 | Велес | Македонија


Слика наскоро...

fc3fc8ayn9 Јарец
Македонија, Veles, Велес

Јас сум женско, 21
барам машко години од 20 до 40

fc3fc8ayn9

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1997-01-01 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: Veles
Мојот град: Велес
Изглед
Мојата висина: 1.60 m.
Мојата тежина: 64 kg
Мојата коса: Црвена
Моите очи: Кафени
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Разделени
Деца: Две или три
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Чести посети на пријатели и роднини
 
Мои омилени миленичиња: Мачки
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: Помалку од $100 месечно
Моето образование: Виша
 
Мојата специјалност: Други научни специјалности
 
Зборувам: Англиски
 
Животен стил
Политички гледишта: Либерал
Моето хоби: Патување / Разгледување
 
Мојот омилен спорт: Кошарка
Безбол
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Не пијам
Мојата храна: Здрава храна
 
Омилена музика: Диско
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/fc3fc8ayn9
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates