Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - f5a4c8ajp5 | Obrenovac | Германија


Слика наскоро...

f5a4c8ajp5 Вага
Германија, Obrenovac

Јас сум машко, 26
барам женско години од 19 до 23

f5a4c8ajp5

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1991-10-11 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Германија
Мојот град: Obrenovac
Моја фраза за поздрав: Devojke javi te se 
Изглед
Мојата висина: 1.85 m.
Мојата тежина: 36 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Црни
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / БелецДодади во омилениhttp://licnikontakti.me/f5a4c8ajp5
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates