Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско - Acelavce | |


Слика наскоро...

Acelavce Јарец
 ,

Јас сум машко, 30
барам женско години од 20 до 40

gbggc8a1kx

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1988-01-01 
Мојата држава:  
Изглед
Мојата висина: 1.78 m.
Мојата тежина: 68 kg
Мојата коса: Темно кафена
Моите очи: Зелени
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Коса
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
Риби
 
Друштво
Мојата работа: Администратор
Мојот приход: Помалку од $100 месечно
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Бизнис Администрација
 
Зборувам: Англиски
Француски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Спортување
Патување / Разгледување
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Рагби
Мотоциклизам
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Млеко
 
Мојата храна: Здрава храна
Сите чоколади, секогаш
 
Омилена музика: Диско
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/gbggc8a1kx
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates