Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Муабет - g9k4c8amy5 | Скопје | Македонија


барам женско g9k4c8amy5 Скопје Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

g9k4c8amy5 Овен
Македонија, None, Скопје

Јас сум машко, 41
барам женско години од 32 до 46

g9k4c8amy5

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1977-03-23 
Тип на врска: Муабет
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Изглед
Мојата висина: 1.75 m.
Мојата тежина: 91 kg
Мојата коса: Светло кафена
Моите очи: Лешникови
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Усни
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Разведен/а
Деца: Две или три
За деца: Не сум сигурен/а
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
Журка секоја вечер
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
Риби
Коњи
 
Друштво
Мојата работа: Управител
Мојот приход: Повеќе од $10,000 месечно
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Економија
Музика
Социјални науки
Психологија
 
Зборувам: Англиски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Играње карти
Кампување
Спортување
Кафе и муабет
Готвење
Риболов / Лов
Патување / Разгледување
Видео Игри
Филмови / Музика
Гледање спортски натпревари
Музеи и уметност
Пробување вина
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Тенис
Мотоциклизам
Бокс
Атлетика
Бициклизам
Скијање
Танцување
 
Религија: Друго
Забава
Пушење: Страствен пушач
Алкохол: Често
Пијалоци: Кафе
Пиво
Коктел
Црвено вино
Текила
Виски
 
Мојата храна: Месо и компири
Здрава храна
Вегетеријанска
Брза храна
Сите чоколади, секогаш
 
Омилена музика: Класика
Диско
Џез
Рок
Рап
Метал
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g9k4c8amy5
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates