Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - i592c8alt4 | Битола | Македонија


барам женско i592c8alt4 Битола Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

i592c8alt4 Вага
Македонија, Bitola, Битола

Јас сум машко, 29
барам женско години од 20 до 40

i592c8alt4

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1988-10-14 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: Bitola
Мојот град: Битола
Моја фраза за поздрав: Zdr baram devojka za seriozna Vrska  
Изглед
Мојата висина: 1.78 m.
Мојата тежина: 84 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Кафени
Моето тело: Атлетско
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Мачки
Кучиња
Коњи
 
Друштво
Мојата работа: Управител
Мојот приход: Помалку од $100 месечно
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Бизнис Администрација
 
Животен стил
Политички гледишта: Конзервативец
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Кампување
Кафе и муабет
Патување / Разгледување
Пробување вина
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Едрење
Пливање
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: За викенд
Пијалоци: Вода
Кафе
Пиво
Виски
Водка
Коњак
 
Мојата храна: Месо и компири
Сите чоколади, секогаш
 
Омилена музика: Класика
Поп
Рок
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/i592c8alt4
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates