Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - hbcec8a11w | Битола | Македонија


барам женско hbcec8a11w Битола Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

hbcec8a11w Вага
Македонија, Bitola, Битола

Јас сум машко, 30
барам женско години од 18 до 40

hbcec8a11w

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1988-10-14 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: Bitola
Мојот град: Битола
Изглед
Мојата висина: 1.75 m.
Мојата тежина: 36 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Кафени
Моето тело: Атлетско
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
Журка секоја вечер
 
Мои омилени миленичиња: Мачки
Кучиња
Коњи
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: $100 - $300 месечно
Моето образование: Средно училиште
 
Животен стил
Политички гледишта: Конзервативец
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Играње карти
Кампување
Кафе и муабет
Риболов / Лов
Патување / Разгледување
Филмови / Музика
Гледање спортски натпревари
 
Мојот омилен спорт: Мотоциклизам
Трки на коњи
Едрење
 
Религија: Атеист
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Не пијам
Пијалоци: Млеко
Кафе
Бело вино
 
Мојата храна: Месо и компири
Сите чоколади, секогаш
 
Омилена музика: Класика
Поп
Рок
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/hbcec8a11w
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates