Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Долга врска или брак - g4iic8aen2 | Скопје | Македонија


барам машко g4iic8aen2 Скопје Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

g4iic8aen2 Близнаци
Македонија, None, Скопје

Јас сум женско, 60
барам машко години од 57 до 60

g4iic8aen2
Рејтинг:14.1

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1959-06-08 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Моја фраза за поздрав: Hallo 
Изглед
Мојата висина: 1.68 m.
Мојата тежина: 64 kg
Мојата коса: Руса
Моите очи: Зелени
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Разведен/а
Деца: Ниедно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Птици
Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Моето образование: Виша
 
Зборувам: Француски
Англиски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Клуб на книга / Дискусија
Кафе и муабет
Готвење
Патување / Разгледување
Филмови / Музика
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Не пијам
Пијалоци: Вода
Чај
Зелен чај
Млеко
Кафе
Коктел
 
Мојата храна: Здрава храна
Друго
 
Омилена музика: Класика
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g4iic8aen2
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates