Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - g48ec8a23g | Штип | Македонија


барам женско g48ec8a23g Штип Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

g48ec8a23g Овен
Македонија, Stip, Штип

Јас сум машко, 41
барам женско години од 31 до 45

g48ec8a23g

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1978-04-09 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: Stip
Мојот град: Штип
Моја фраза за поздрав: zdravo jas sum stojan za poznatstva 
Изглед
Мојата висина: 1.75 m.
Мојата тежина: 86 kg
Мојата коса: Светло кафена
Моите очи: Кафени
Моето тело: Атлетско
Најубавиот дел од моето тело: Коса
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
Чести посети на пријатели и роднини
 
Мои омилени миленичиња: Мачки
Други
 
Друштво
Мојата работа: Претставник
Мојот приход: $300 - $1,000 месечно
Моето образование: 5-ти степен
 
Мојата специјалност: Бизнис Администрација
Математика
Странски јазици
Хемија
Психологија
 
Зборувам: Англиски
Српски
Бугарски
Чешки
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Спортување
Кафе и муабет
Закажување
Купување / Антиквитети
Риболов / Лов
Патување / Разгледување
Градинарство / Пејсажи
Колекционерство
Филмови / Музика
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Мотоциклизам
Кошарка
Хокеј на мраз
Пливање
Друго
 
Религија: Друго
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Вода
Чај
Зелен чај
Текила
Водка
 
Мојата храна: Здрава храна
Друго
 
Омилена музика: Диско
Рок
Рап
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g48ec8a23g
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates