Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - hchgc8a3a1 | Велес | Македонија


барам женско hchgc8a3a1 Велес Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

hchgc8a3a1 Бик
Македонија, Veles, Велес

Јас сум машко, 50
барам женско години од 30 до 45

hchgc8a3a1

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1969-05-20 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: Veles
Мојот град: Велес
Изглед
Мојата висина: 1.70 m.
Мојата тежина: 66 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Зелени
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Разведен/а
Деца: Две или три
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
Чести посети на пријатели и роднини
 
Мои омилени миленичиња: Риби
Други
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: $100 - $300 месечно
Моето образование: Средно училиште
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Политички интереси
Патување / Разгледување
Ништо
 
Мојот омилен спорт: Мотоциклизам
Бокс
Друго
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Вода
Зелен чај
Млеко
Кафе
Пиво
 
Мојата храна: Месо и компири
 
Омилена музика: Диско
Поп
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/hchgc8a3a1
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates