Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Долга врска или брак - g1agc8a5cl | Скопје | Македонија


барам машко g1agc8a5cl Скопје Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

g1agc8a5cl Јарец
Македонија, None, Скопје

Јас сум женско, 20
барам машко години од 30 до 35

g1agc8a5cl
Рејтинг:10.0

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1998-01-01 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Моја фраза за поздрав: Hi ... 
Изглед
Мојата висина: 1.70 m.
Мојата тежина: 61 kg
Мојата коса: Руса
Моите очи: Плави
Моето тело: Слабо
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со родители
 
Мои омилени миленичиња: Птици
Кучиња
Егзотични миленичиња
Морски прасиња
 
Друштво
Мојата работа: Економист
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Економија
 
Зборувам: Грчки
Англиски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Кампување
Спортување
Кафе и муабет
Готвење
Патување / Разгледување
Филмови / Музика
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Тенис
Пливање
Танцување
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Млеко
Кафе
Пиво
Коктел
 
Мојата храна: Месо и компири
Здрава храна
Друго
 
Омилена музика: Кантри
Диско
Поп
Рок
Рап
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g1agc8a5cl
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates