Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Тип на врска: Било која - i4rnc8ajss | Куманово | САД


барам женско i4rnc8ajss Куманово САД
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

i4rnc8ajss Водолија
САД, Kumanovo, Куманово

Јас сум машко, 35
барам женско години од 19 до 45

i4rnc8ajss

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1983-02-15 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: САД
Држава: Kumanovo
Мојот град: Куманово
Моја фраза за поздрав: zdravo jas sum 36 god i vo vrska baram devojka ili zena samo za avantura i intimni sredbi diskrecija zagarantirana za site koi sakaat da go razbudat i da ja zacinat sekojdnevnata monotonija od dosadnite zivoti 
Изглед
Мојата висина: 1.80 m.
Мојата тежина: 82 kg
Мојата коса: Темно кафена
Моите очи: Кафени
Моето тело: Атлетско
Најубавиот дел од моето тело: Гради
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Разведен/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Друштво
Мојата работа: Раководител
Мојот приход: $1,000 - $3,000 месечно
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Информатика
Математика
 
Зборувам: Англиски
 
Животен стил
Политички гледишта: Конзервативец
Моето хоби: Филмови / Музика
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: За викенд
Пијалоци: Кафе
Црвено вино
Виски
Коњак
 
Омилена музика: Класика
Џез
Рок
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/i4rnc8ajss
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates