Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Долга врска или брак - e3ve1wemd7 | Битола | Македонија


барам машко e3ve1wemd7 Битола Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

e3ve1wemd7 Вага
Македонија, Bitola, Битола

Јас сум женско, 45
барам машко години од 44 до 68

e3ve1wemd7
Рејтинг:20.0

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1973-10-06 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: Bitola
Мојот град: Битола
Моја фраза за поздрав: Life is to short to live alone, love and be loved, what we need else? 
Изглед
Мојата висина: 1.65 m.
Мојата тежина: 88 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Зелени
Моето тело: Со екстра килце
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Разведен/а
Деца: Две или три
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со деца
 
Мои омилени миленичиња: Мачки
Кучиња
Риби
Коњи
Други
 
Друштво
Мојата работа: Директор
Мојот приход: $300 - $1,000 месечно
Моето образование: Пост дипломски
 
Мојата специјалност: Бизнис Администрација
 
Зборувам: Англиски
Српски
Бугарски
 
Животен стил
Моето хоби: Кафе и муабет
Готвење
Религија
Купување / Антиквитети
Патување / Разгледување
Филмови / Музика
Музеи и уметност
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Пливање
Танцување
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Вода
Чај
Зелен чај
Пиво
Коктел
Виски
Водка
 
Мојата храна: Друго
 
Омилена музика: Класика
Диско
Џез
Поп
Опера
Рок
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/e3ve1wemd7
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates