Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - g24hc8apdd | Скопје | Македонија


барам женско g24hc8apdd Скопје Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

g24hc8apdd Овен
Македонија, None, Скопје

Јас сум машко, 24
барам женско години од 18 до 23

g24hc8apdd

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1995-03-26 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Моја фраза за поздрав: zdravo kako si? :) 
Изглед
Мојата висина: 1.85 m.
Мојата тежина: 98 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Кафени
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Живеам со родители
 
Мои омилени миленичиња: Птици
Мачки
Кучиња
Риби
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: $100 - $300 месечно
Моето образование: Основно училиште
Средно училиште
 
Мојата специјалност: Математика
Медии / Новинарство
Музика
 
Зборувам: Српски
Монголски
Англиски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Играње карти
Кампување
Спортување
Кафе и муабет
Филмови / Музика
Гледање спортски натпревари
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Тенис
Снукер
Кошарка
 
Религија: Друго
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Не пијам
Пијалоци: Вода
Чај
 
Мојата храна: Сите чоколади, секогаш
Друго
 
Омилена музика: Поп
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g24hc8apdd
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates