Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Тип на врска: Било која - canl8ap53k | Штип | Македонија


барам женско canl8ap53k Штип Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

canl8ap53k Вага
Македонија, Stip, Штип

Јас сум машко, 29
барам женско години од 19 до 29

canl8ap53k

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1989-10-07 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: Stip
Мојот град: Штип
Изглед
Мојата висина: 1.60 m.
Мојата тежина: 70 kg
Мојата коса: Златна
Моите очи: Плави
Моето тело: Над нормално
Најубавиот дел од моето тело: Врат
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Две или три
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со деца
Живеам со родители
Живеам со миленичиња
Живеам со цимер/ка
Чести посети на пријатели и роднини
Журка секоја вечер
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Доктор
Мојот приход: $300 - $1,000 месечно
Моето образование: Основно училиште
Средно училиште
5-ти степен
Виша
Факултет
Пост дипломски
PhD / Доктор
Улична школа
 
Мојата специјалност: Други научни специјалности
 
Зборувам: Англиски
Англиски
 
Животен стил
Моето хоби: Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
 
Забава
Пушење: Пушам кога пијам
Пијалоци: Пиво
 
Мојата храна: Здрава храна
 
Омилена музика: Рок
Метал
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/canl8ap53k
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates