Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Долга врска или брак - f7qgc8ab0h | Скопје | Македонија


Слика наскоро...

f7qgc8ab0h Јарец
Македонија, None, Скопје

Јас сум женско, 22
барам машко години од 41 до 61

f7qgc8ab0h

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1997-01-01 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Моја фраза за поздрав: Jas sum seriozna i baram seriozen covek 
Изглед
Мојата висина: 1.65 m.
Мојата тежина: 59 kg
Мојата коса: Руса
Моите очи: Кафени
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Службеник
Мојот приход: $3,000 - $10,000 месечно
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Економија
Бизнис Администрација
Странски јазици
 
Зборувам: Српски
Шпански
Бугарски
Англиски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Клуб на книга / Дискусија
Играње карти
Кампување
Спортување
Кафе и муабет
Готвење
Религија
Патување / Разгледување
Видео Игри
Филмови / Музика
Гледање спортски натпревари
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Кошарка
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Вода
Чај
Кафе
Пиво
Бело вино
Црвено вино
 
Мојата храна: Месо и компири
Здрава храна
Брза храна
Сите чоколади, секогаш
 
Омилена музика: Класика
Диско
Поп
Опера
Рок
Метал
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/f7qgc8ab0h
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates