Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Тип на врска: Било која - cakkaorxz9 | Битола | Македонија


барам женско cakkaorxz9 Битола Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

cakkaorxz9 Стрелец
Македонија, Bitola, Битола

Јас сум машко, 28
барам женско години од 21 до 35

cakkaorxz9

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1990-11-25 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: Bitola
Мојот град: Битола
Изглед
Мојата висина: 1.75 m.
Мојата тежина: 61 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Црни
Моето тело: Средно
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Не сум сигурен/а
Мојата животна ситуација: Живеам со родители
 
Мои омилени миленичиња: Мачки
 
Друштво
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Право
 
Зборувам: Турски
Англиски
 
Животен стил
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Готвење
Патување / Разгледување
Филмови / Музика
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Кошарка
Хокеј на мраз
Пливање
Скијање
 
Религија: Атеист
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Често
Пијалоци: Вода
Чај
Пиво
Црвено вино
Текила
Водка
Коњак
 
Мојата храна: Брза храна
 
Омилена музика: Поп
Рок
Метал
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/cakkaorxz9
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates