Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - g442c8asnn | Охрид |


Слика наскоро...

g442c8asnn Овен
 , Ohrid, Охрид

Јас сум машко, 30
барам женско години од 18 до 50

g442c8asnn

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1989-04-04 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава:  
Регион: Ohrid
Мојот град: Охрид
Моја фраза за поздрав: Zdravo na site 
Изглед
Мојата висина: 1.63 m.
Мојата тежина: 57 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Кафени
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Усни
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Риби
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: $100 - $300 месечно
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Музика
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
 
Мојот омилен спорт: Сноубординг
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Не пијам
Пијалоци: Кафе
 
Мојата храна: Здрава храна
 
Омилена музика: Диско
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g442c8asnn
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates