Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - g27jc8aq82 | Куманово | Македонија


барам женско g27jc8aq82 Куманово Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

g27jc8aq82 Јарец
Македонија, Kumanovo, Куманово

Јас сум машко, 30
барам женско години од 20 до 40

g27jc8aq82

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1988-01-01 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: Kumanovo
Мојот град: Куманово
Моја фраза за поздрав: hy 
Изглед
Мојата висина: 1.73 m.
Мојата тежина: 75 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Кафени
Моето тело: Атлетско
Најубавиот дел од моето тело: Друго
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Егзотични миленичиња
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: $300 - $1,000 месечно
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Други научни специјалности
 
Зборувам: Англиски
 
Животен стил
Моето хоби: Спортување
Готвење
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Често
Пијалоци: Црвено вино
 
Мојата храна: Здрава храна
 
Омилена музика: Рок
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g27jc8aq82
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates