Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - gbdkc8ax9e | Гевгелија | Македонија


барам женско gbdkc8ax9e Гевгелија Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

gbdkc8ax9e Девица
Македонија, Gevgelija, Гевгелија

Јас сум машко, 38
барам женско години од 29 до 39

gbdkc8ax9e

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1980-09-10 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: Gevgelija
Мојот град: Гевгелија
Изглед
Мојата висина: 1.96 m.
Мојата тежина: 70 kg
Мојата коса: Друга
Моите очи: Зелени
Моето тело: Слабо
Најубавиот дел од моето тело: Друго
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Разведен/а
Деца: Едно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со родители
 
Мои омилени миленичиња: Птици
Мачки
Кучиња
Риби
Други
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојата специјалност: Музика
Уметност
Архитектура
Психологија
 
Зборувам: Српски
Англиски
 
Животен стил
Моето хоби: Филмови / Музика
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Тенис
Мотоциклизам
Гимнастика
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Кафе
Пиво
 
Мојата храна: Друго
 
Омилена музика: Рок
 
Чувство за хумор: Друго
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/gbdkc8ax9e
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates