Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - gab9c8avco | Струмица | Албанија


Слика наскоро...

gab9c8avco Девица
Албанија, Strumica, Струмица

Јас сум машко, 33
барам женско години од 20 до 40

gab9c8avco

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1985-09-10 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Албанија
Регион: Strumica
Мојот град: Струмица
Моја фраза за поздрав: Super 
Изглед
Мојата висина: 1.88 m.
Мојата тежина: 95 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Црни
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Живеам со родители
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Продавач
Мојот приход: $300 - $1,000 месечно
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Економија
 
Зборувам: Српски
Бугарски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Спортување
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
 
Религија: Атеист
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: За викенд
Пијалоци: Пиво
Коктел
Водка
 
Мојата храна: Здрава храна
 
Омилена музика: Класика
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/gab9c8avco
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates