Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Тип на врска: Било која - d2mjaorzn6 | Скопје | Македонија


барам машко d2mjaorzn6 Скопје Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

d2mjaorzn6 Овен
Македонија, None, Скопје

Јас сум машко, 31
барам машко години од 21 до 58

d2mjaorzn6

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1988-04-02 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Моја фраза за поздрав: heyyy 
Изглед
Мојата висина: 1.73 m.
Мојата тежина: 68 kg
Мојата коса: Светло кафена
Моите очи: Зелени
Моето тело: Со екстра килце
Најубавиот дел од моето тело: Задник
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со цимер/ка
 
Мои омилени миленичиња: Птици
Мачки
Коњи
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: Друго
Моето образование: Пост дипломски
 
Мојата специјалност: Други научни специјалности
 
Зборувам: Шпански
Виетнамски
Турски
Српски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Клуб на книга / Дискусија
Кампување
Кафе и муабет
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Атлетика
 
Религија: Друго
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: За викенд
Пијалоци: Вода
Млеко
Бело вино
 
Мојата храна: Месо и компири
Друго
 
Омилена музика: Класика
 
Чувство за хумор: Друго
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/d2mjaorzn6
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates