Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - h3phc8alut | Куманово | Македонија


барам женско h3phc8alut Куманово Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

h3phc8alut Близнаци
Македонија, Kumanovo, Куманово

Јас сум машко, 35
барам женско години од 27 до 33

h3phc8alut

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1983-06-15 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: Kumanovo
Мојот град: Куманово
Моја фраза за поздрав: takoj vidimo se 
Изглед
Мојата висина: 1.90 m.
Мојата тежина: 95 kg
Мојата коса: Светло кафена
Моите очи: Зелени
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
Живеам со родители
 
Мои омилени миленичиња: Птици
Мачки
Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Моето образование: Виша
 
Мојата специјалност: Историја / Археологија
Уметност
Психологија
Други посебни уметности
Други научни специјалности
 
Зборувам: Бугарски
Српски
Српски
Бугарски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Изведувачки уметности
Клуб на книга / Дискусија
Религија
Купување / Антиквитети
Филмови / Музика
Музеи и уметност
Пробување вина
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Атлетика
Трки на коњи
Одбојка
Пливање
Уметничко лизгање
Гимнастика
Танцување
Друго
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Вода
Чај
Пиво
Црвено вино
Текила
 
Мојата храна: Друго
 
Омилена музика: Класика
Џез
Поп
Опера
Рок
Метал
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/h3phc8alut
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates