Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Тип на врска: Било која - g9q1c8ab64 | Велес | Македонија


барам женско g9q1c8ab64 Велес Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

g9q1c8ab64 Рак
Македонија, Veles, Велес

Јас сум машко, 23
барам женско години од 18 до 35

g9q1c8ab64

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1995-06-24 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: Veles
Мојот град: Велес
Моја фраза за поздрав: Hey darling 
Изглед
Мојата висина: 1.93 m.
Мојата тежина: 98 kg
Мојата коса: Темно кафена
Моите очи: Кафени
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Усни
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
Живеам со миленичиња
Чести посети на пријатели и роднини
 
Мои омилени миленичиња: Птици
Кучиња
Егзотични миленичиња
Рептили
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: $100 - $300 месечно
Моето образование: Основно училиште
Средно училиште
Улична школа
 
Мојата специјалност: Информатика
Странски јазици
 
Зборувам: Англиски
Руски
 
Животен стил
Политички гледишта: Неконформиста
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Играње карти
Спортување
Кафе и муабет
Готвење
Закажување
Риболов / Лов
Патување / Разгледување
Видео Игри
Филмови / Музика
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Кошарка
Друго
 
Религија: Атеист
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Вода
Чај
Зелен чај
Кафе
Пиво
Вино од јаболка
Виски
Водка
Коњак
 
Мојата храна: Месо и компири
 
Омилена музика: Рок
Рап
Метал
 
Чувство за хумор: Саркастично
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g9q1c8ab64
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates