Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Тип на врска: Било која - g841c8ahdt | Велес | Македонија


барам женско g841c8ahdt Велес Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

g841c8ahdt Овен
Македонија, Veles, Велес

Јас сум машко, 24
барам женско години од 18 до 28

g841c8ahdt

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1995-04-08 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: Veles
Мојот град: Велес
Изглед
Мојата висина: 1.85 m.
Мојата тежина: 84 kg
Мојата коса: Светло кафена
Моите очи: Кафени
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со родители
Журка секоја вечер
 
Мои омилени миленичиња: Други
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: $1,000 - $3,000 месечно
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Информатика
 
Зборувам: Англиски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Изведувачки уметности
Клуб на книга / Дискусија
Кампување
Спортување
Готвење
Филмови / Музика
Музика и концерти
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Вода
Зелен чај
Кафе
Пиво
Коктел
Бело вино
Црвено вино
Водка
 
Мојата храна: Месо и компири
Здрава храна
Брза храна
 
Омилена музика: Рок
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g841c8ahdt
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates