Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Тип на врска: Било која - g7dhc8ar7u | Скопје | Македонија


барам женско g7dhc8ar7u Скопје Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

g7dhc8ar7u Јарец
Македонија, None, Скопје

Јас сум машко, 21
барам женско години од 18 до 99

g7dhc8ar7u

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1998-01-02 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Моја фраза за поздрав: zdravo macinja 
Изглед
Мојата висина: 1.70 m.
Мојата тежина: 77 kg
Мојата коса: Темно кафена
Моите очи: Кафени
Моето тело: Средно
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Нема шанси
Мојата животна ситуација: Живеам со родители
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Адвокат / Обвинител
Мојот приход: $100 - $300 месечно
Моето образование: Основно училиште
Средно училиште
Факултет
 
Зборувам: Германски
Српски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Кампување
Спортување
Кафе и муабет
Пробување вина
 
Мојот омилен спорт: Мотоциклизам
Бокс
Пливање
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Често
Пијалоци: Вода
Кафе
Пиво
Коктел
Бело вино
Црвено вино
Виски
Водка
Коњак
 
Мојата храна: Месо и компири
Сите чоколади, секогаш
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g7dhc8ar7u
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates