dot.gif

Швајцарија personals

барам woman Допишување Regensdorf i65lc8ab1b

Zdr


i65lc8ab1b, 43 , Regensdorf

Допишување

Твојот брачен статус: Друго

Твојата професија: Друго

Бели / Белец

барам woman Долга врска или брак Visp eki50

zelim upoznati devojku iskrenu slicnih osobina od 25 do 45 godina ..


eki50, 56 , Visp

Долга врска или брак

Разделени

Архитект

Бели / Белец

барам woman Тип на врска: Било која Lugano Only1092

Јас сум машко, 21 , барам женско од 21 до 56


Only1092, 21 , Lugano

Тип на врска: Било која

Бели / Белец

барам woman Долга врска или брак Villmergen Bujaroskir

Miren decko sum.


Bujaroskir, 49 , Villmergen

Долга врска или брак

Сам/а

Твојата професија: Друго

Бели / Белец

барам woman Schaffhausen Ib3hc8a8it

Јас сум машко, 0 , барам женско од 20 до 40


Ib3hc8a8it, 0 , Schaffhausen
барам woman Тип на врска: Било која Meggen Wildspitz

Јас сум машко, 48 , барам женско од 25 до 35


Wildspitz, 48 , Meggen

Тип на врска: Било која

барам woman Тип на врска: Било која Lugano alexandar1092

Јас сум машко, 21 , барам женско од 25 до 55


alexandar1092, 21 , Lugano

Тип на врска: Било која

барам woman  Jusufhamza

Јас сум машко, 30 , барам женско од 20 до 40


Jusufhamza, 30 ,
барам woman Тип на врска: Било која Штип h17ec8a1o0

Барам девојка за провод


h17ec8a1o0, 42 , Штип

Тип на врска: Било која

Во брак

Администратор

Бели / Белец

барам woman Допишување Куманово h1o2c8aows

Јас сум машко, 50 , барам женско од 25 до 50


h1o2c8aows, 50 , Куманово

Допишување

Во брак

Твојата професија: Друго

Бели / Белец

Швајцарија personals 1 Швајцарија personals 2 3
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates